Ankaragücü Akhisar maçı Afyon'da oynanacak

Spor Toto Süper Lig'deki MKE  Ankaragücü  -  Akhisarspor  karşılaşması , Osmanlı Stadı'nın zemininde yapılan bakım çalışması nedeniyle Afyonkarahisar'da oynanacak.

haber7
0

Spor Toto Süper Lig in 5. haftasında 15 Eylül Cumartesi günü yapılacak  MKE Ankaragücü  -  Akhisarspor  maçı Afyonkarahisar a alındı.

Başkent ekibinden yapılan açıklamada , Osmanlı Stadı nın zemininde gerçekleştirilen bakım çalışması nedeniyle  Akhisarspor  maçının Afyonkarahisar da oynanacağı bildirildi.

Zafer Stadı nda 15 Eylül de saat 17.00 de başlayacak karşılaşmanın biletlerinin 13 Eylül Perşembe günü saat 16.00 dan itibaren 20 ile 100 lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunulacağı belirtildi. Kombinelerin bu maçta da geçeli olacağı kaydedildi.

Açıklamada ayrıca yönetim kurulu ve teknik heyetin görüşleri doğrultusunda Bursa Büyükşehir Belediye Stadı nın gündeme geldiği ancak söz konusu stadın da bakıma alınmasından dolayı burada oynamanın mümkün olmadığı ifade edildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =