Ünlü türkücü Yavuz Bingöl'den CHP tartışması! "Atatürk'ün partisi değilsiniz"

 türkücü   Yavuz   Bingöl  , Yeni Türkü'nün solisti Derya Köroğlu'nun "CHP artık Atatürk'ün  partisi  değil" eleştirisine katıldı.  Bingöl  , sözlerini şöyle noktaladı:

haber7
0

Sabah gazetesinden İlker Gezici ye konuşan  Yavuz  Bingöl , Derya Köroğlu nun  CHP  ye yönelttiği eleştirinin arkasında durulması gerektiği görüşünü dile getirdi.

CHP NİN SOLU , BENİM SAĞIMA DENK GELİYOR"Ne kadar güzel söylemiş Derya Köroğlu. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış" diyen Bingöl , devamında "Daha ne kadar değerlerini kaybedecekler farkında değiller. Partiyi yönetemeyenler , ülkeyi nasıl yönetecekler hiç anlamış değilim zaten" ifadesini kullandı.

Bingöl , sözlerini şöyle noktaladı: "10 seçimden yenilgiyle çıktılar. Asıl sorun şu;  CHP  nin solu , benim sağıma denk geliyor." 

Yavuz Bingöl Kimdir? Aslen Nereli?  1964 doğumlu  Yavuz  Bingöl’ün doğum yeri İstanbul’dur.  Yavuz  Bingöl’ün babası edebiyat öğretmeni Yılmaz Bingöl , annesi ise Şahsenem Bacı olarak tanınan halk ozanı Şahsenem Akkaş’tır. Bir çok albüm çıkaran sanatçı aynı zamanda dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır.

Yavuz Bingöl aslen Kars‘lıdır.  Yavuz  Bingöl son dönemde ise Atv kanalında yayınlanan Aşk Zamanı isimli dizide Orhan karakterini canlandırmış en son TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Sevda Kuşun Kanadında isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 6 =