Mucize İngiliz! Kendisi şaşırdı kaldı

Seyahat ettiği gemiden düşen  İngiliz  kadın yaklaşık 10 saat boyunca Adriyatik Denizi’nde yaşam mücadelesi verdi.  İngiliz  basınının ‘mucize İngiliz’ olarak isimlendirdiği 46 yaşındaki  Kay Longstaff  yaşadığı 10

haber7
0

Hırvatistan’dan İtalya’ya giden Norwegian Star isimli kruz gemisinden denize düşen  İngiliz   Kay Longstaff  isimli kadın , saatlerce kaldığı denizde mucizevi bir şekilde hayata tutunmayı başardı.

İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre gemiden düşmeden önce alkollü olduğu ve bir kadınla tartışma yaşadığı belirtilen  İngiliz  kadın yaklaşık 10 saat boyunca Adriyatik Denizi’nde yaşam mücadelesi verdi.

Hırvatistan arama kurtarma ekiplerinin yoğun çabasıyla kurtarma uçağı , dün sabah yerel saatle 09:45’te Adriyatik Denizi’nin 60 mil açığında Longstaff’ı tespit etti. Kadının gemide olmadığının aile bireyleri tarafından fark edilmesiyle harekete geçen kurtarma ekipleri geminin rotası üzerinde arama çalışmaları başlattığı aktarıldı.

"SÜREKLİ ŞARKI SÖYLEDİM"

İngiliz basınının "mucize İngiliz" olarak isimlendirdiği 46 yaşındaki Longstaff , bulunduğunda uzun süre soğuk suda kaldığı için hipotermi belirtileri gösterdi ancak "beklenmedik" bir şekilde kurtarma gemisinden hastaneye getirilene kadar önemli oranda iyileşti. Soğuğu hissetmemek için sürekli şarkı söylediğini söyleyen kadının gemiden nasıl düştüğüne ilişkin güvenlik kamerası görüntülerinin incelendiği belirtildi. Longstaff , kendisini kurtaran sahil güvenlik ekiplerine ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =