Tatilcilere gelmeden arayın uyarısı yapıldı!

 Kurban Bayramı  tatilinde , Muğla'nın önemli turizm merkezlerinden Bodrum , Ula , Marmaris ve Fethiye'deki turistik tesislerin rezervasyonlarında yüzde 100 doluluğa ulaşıldı

haber7
0

Kurban Bayramı tatili dolayısıyla  Muğla  nın önemli turizm merkezlerinden Bodrum , Ula , Marmaris ve Fethiye deki turistik tesislerin rezervasyonlarında yüzde 100 doluluğa ulaşıldığı bildirildi.

Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Genel Sekreteri Orhan Kavala , AA muhabirine yaptığı açıklamada , temmuz ve ağustos aylarının Bodrum için oldukça yüksek seviyelerde geçtiğini söyledi.

İlçede Türk müşterilerin ağırlıkta olduğunu belirten Kavala , "Bu yüksek sezonda bir de  Kurban Bayramı  nın devreye girmesi bunu daha da yoğunlaştırdı. Şu anda bayram öncesinden bayram tatili sürecindeki rezervasyonlar yüzde 100 ler seviyesinde  doluluk  sağladı. O bakımdan bir sorun yok." diye konuştu.

"MUTLAKA ÖNCEDEN YERİNİZİ AYIRTIN"

Bodrum a geleceklere çağrıda bulunan Kavala , "İlçeye gelecek kişilerin mutlaka önceden yerlerini ayırtmaları , Bodrum a geldikten sonra rezervasyonsuz  sıkıntı çekmemeleri açısından önem arz ediyor. Yer bulabilirler mi? Olabilir ama şöyle , bu acentelerin kontenjanlarında boşluk olabilir. Otellerin rezervasyonlarında iptal olup değişiklik olabilir. Bunlardan dolayı rezervasyonlarını yapabilirler." ifadelerini kullandı.

Tatilcilerin trafik kurallarına uymaları gerektiğine dikkati çeken Kavala , şöyle konuştu:

"En önemlisi özellikle bayramlarda hepimizi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =