Phillip Cocu: 'Yıkıcı, ağır bir darbe...'

Fenerbahçe Teknik Direktörü  Phillip   Cocu  , Benfica maçının ardından flaş röportajda ve basın toplantısında açıklamalar yaptı.

haber7
0

İşte  Phillip   Cocu  nun açıklamaları:

"Gücümüz neyse onu yapmaya çalıştık. Ofansif olmaya çalıştık. Topla çok kaliteli bir rakibimiz vardı. Topla bu kadar kaliteli bir takıma karşı , topu kazanmaya çalışırken bu nedenle çok güç kaybettik. Maçın sonunda yorgun göründük bu nedenle.

 

 

Yediğimiz ilk gol yıkıcıydı ,  ağır  darbeydi. Buna rağmen pes etmedik ve ileri doğru oynamaya devam ettik. Golü bulduk. Biraz daha şanslı olsak ve erken bir gol bulsaydık , rakip daha gergin olurdu. İlk golü onlar atınca , 3 bolü bulmamız gerekiyordu. Bu nedenle ilk golü onlar atınca rahatladılar.

Oyuncularımla gurur duyuyorum. Seyircilere , oluşturdukları fantastik atmosfer nedeniyle teşekkür ediyorum."

"SOLDADO NUN RİTM EKSİKLİĞİ VARDI"

"Islam Slimani , bizi daha iyi bir noktaya taşıyacaktır. Soldado nun bir ritm eksikliği var. Hem antrenman , hem de maç eksiği vardı. Bu nedenle oynamadı."

"ALPER HARİKA İŞ ÇIKARDI , İYİ GOL ATTI"

"Alper harika bir iş çıkardı. İyi bir gol attı. Slimani , tüm takımı daha güçlü bir noktaya taşıyacaktır. Kuvvetli ve top saklayabiliyor. Bizim bu tarzı oynamamıza yardımı olacaktır."

"DERS ALMAMIZ GEREKEN DETAYLAR VAR"

"Bir Şampiyonlar Ligi maçı oynadık , böyle maçlarda ders almanız gereken detaylar var. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =