Uşak Belediyesi'nden 'ABD' hamlesi!

Türkiye ile  ABD  arasında yaşanan ve her geçen gün giderek büyüyen siyasi krize  Uşak   Belediyesi  de dahil oldu. Belediye ,  Twitter  hesabından yaşanan siyasi krizin ardından medya reklam planlamalarında  Facebook  ,  Google  , Inst

haber7
0

Türkiye ile ABD arasında yaşanan krize bir tepki de Uşak Belediyesi’nden geldi. Belediyenin resmi  Twitter  hesabından yapılan açıklamada "Bugün ülkemizin yaşadığı krizden sonra medya reklam planlamamızıdan  Facebook  ,  Google  ,  Instagram  ,  Twitter  ve Youtube‘a ayırdığımız bütçeyi tamamen kaldırmış bulunmaktayız" denildi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan da “Ülkemizin üç yanı denizlerle , her tarafı düşmanlarla çevrili ama çalışmaya devam edeceğiz , yılmayacağız , başaracağız , kazanacağız. İstikrar devam edecek ,  Türkiye  büyümeye devam edecek. Tehditlere boyun eğmeyeceğiz. 17/25 te denediler olmadı. 15 Temmuz da denediler olmadı. Şimdi de ekonomimiz üstünden taarruz başlattılar. Ne yapalım? Dolar 6 oldu diye teslim mi olalım? Boyun mu eğelim? Ülkenin anahtarını  ABD  ye mi verelim? Bu ülkeyi eski günlerine götürmelerine müsaade etmeyeceğiz.” diye konuştu. 

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =