BDDK bankalarla toplantı iddialarını yalanladı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'ndan yapılan açıklamada , "Bugün bazı basın yayın organlarında kurumumuzun  bankalarla  bir  toplantı  tertip ettiğine ilişkin bir kısım haberler yayınlanmıştır. Kurumumuzun b

haber7
0

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu nca (BDDK) , bugün bazı basın yayın organlarında Kurumun bankalarla bir  toplantı  tertip ettiğine ilişkin bir kısım haberlerin yayınlandığı belirtilerek , "Kurumumuzun  bankalarla  herhangi bir toplantısı bulunmamaktadır. Bu nevi asılsız haber yapanlar hakkında ilgili mevzuat çerçevesinde yasal yollara başvurulacaktır. Bu tür haberlere itibar edilmemesi kamuoyuna saygı ile duyurulur." ifadeleri kullandı.

BDDK dan yapılan açıklamada , bugün bazı basın yayın organlarında kurumun  bankalarla  bir  toplantı  tertip ettiğine ilişkin bir kısım haberlerin yayınlandığı belirtildi.

 

Açıklamada , şu ifadelere yer verildi:

"Kurumumuzun  bankalarla  herhangi bir toplantısı bulunmamaktadır. Bu nevi asılsız haber yapanlar hakkında ilgili mevzuat çerçevesinde yasal yollara başvurulacaktır. Bu tür haberlere itibar edilmemesi kamuoyuna saygı ile duyurulur."

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =