AK Parti'den 'dolar' açıklaması

 AK Parti  Grup Başkanı  Naci Bostancı  ,  dolar  kuruna ilişkin , "Türkiye'nin geçmiş tecrübeleri , üretim kapasitesi , imkanları , potansiyeli ve aklı üzerine analitik muhakeme sahibi olanlar şüphesiz bu döne

haber7
0

AK  Parti  Grup Başkanı  Naci Bostancı  ,  dolar  kuruna ilişkin olarak kişisel Twitter hesabında açıklamalarda bulundu.

"Türkiye büyüyüp güçlendikçe önündeki yol dikleşiyor. Bu millet bu kader tepesini aşacak" diyen Bostancı , "Toplumsal algıdaki bozulmanın önemli bir kısmını içeride dışarıda manipülatif hareketler oluşturur. Eğer doğrudan toplumun kendisi bu manipülasyonları reddetme yönünde bir tavır sergilerse manipülatör kendi zayıf girişimiyle baş başa kalır" ifadesini kullandı.

"TL NİN KAZANDIRMA GÜCÜNÜ GÖRMEK DOĞRU"

Bostancı , sözlerine şöyle devam etti:

"Türkiye nin anlık , ve kimin kazanıp kimin kaybedeceğinin asla kestirilemeyeceği paritelerine bakarak davranmak yerine uzun dönemli paritelere bakarak TL nin kazandırma gücünü görmek doğru ekonomik tutumlar için önemlidir.  dolar  şimdi çılgın bir partide kendinden geçme hali içinde.

"BU ÇILGINLIĞA DA DIŞARIDAN BAKALIM"

Derinlik sarhoşluğu gibi sürekli başkalarının katılımıyla akıldan ipini koparmış bir şekilde gidiyor. Ancak bu çılgın  Parti  muhakkak bitecek yine ekonomi kendi gerçekliğine dönecek. O gün kaybedenlerden olmamak için her çılgınlık gibi bu çılgınlığa da dışarıdan bakmak yerinde olur. Türkiye nin geçmiş tecrübeleri , üretim ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 7 =