Phillip Cocu'dan transfer itirafı

Sezonu Bursaspor maçıyla açacak olan Fenerbahçe'de teknik direktör  Phillip   Cocu  , "Lige galibiyetle başlayalım devamı gelecek" dedi.

haber7
0

Fenerbahçe de teknik direktör  Phillip   Cocu  , Bursaspor ile oynayacakları maç öncesinde takımın durumunu değerlendirdi.

"KADROMUZDA EKSİKLER VAR"

 

 

Hollandalı teknik adam , "Sezon başı oynanan maçlar zordur. Kadromuzda eksikler var ve istediğimiz futbolu oynamak için de zaman lazım. Ancak bunlar bir bahane değil." dedi. 

"HERKES TRANSFERİ DÜŞÜNÜYOR AMA..."

Phillip  Cocu  , "Taraftarımızın stadı tamamen dolduracağını duydum. Bu güç takıma yansıyacaktır ve tüm sezon bu güçle maç oynamak istiyoruz. Çünkü geçen yıllarda bu konuda sıkıntılar çekilmiş. Herkes futbolumuzdan çok transferi merak ediyor ve soruyor. Biz ise elimizdeki mevcut kadromuzla neleri daha iyi yapabiliriz düşünüyoruz." ifadelerini kullandı. 

"LİG SERT GEÇECEK ,  transfer  GEREKİYOR AMA..."

Bursaspor maçı ve  transfer  sözlerine devam eden  Cocu  , "Lig maçları sert geçecek. Hem bu sertliğe karşı koymamız , hem de bize kapanan takımlara karşı alternatif oyun planları üretiyoruz.  transfer  tabii ki gerekiyor ama mali kriterler de belli" şeklinde konuştu.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 2 =