Samsung'un orta segment cihazlarına Oreo müjdesi

 Samsung  Members'da yayılan bazı sızıntı bilgilere göre ,  Samsung   orta  segmentte yer alan 12 cihazına yakın gelecekte  Android   Oreo  8.0'ı getirmeyi planlıyor.

haber7
0

Geçtiğimiz günlerde  Android  işletim sisteminin en genç ve en gelişmiş sürümü  Android  Pie’ın yayınlanmasına karşın ,  Samsung  ve pek çok akıllı telefon üreticisi hala ürettiği cihazlara Android’in geçmiş sürümü  Android  Oreo’yu ulaştırabilmenin mücadelesini veriyor.

Eğer son iki yıl içerisinde piyasaya sürülmüş , amiral gemisi konumunda bir  Samsung  Galaxy cihazına sahipseniz  Android   Oreo  güncellemesine çok büyük ihtimalle kavuşmuşsunuzdur. Ancak  orta   segment  bir  Samsung  Galaxy cihazına sahipseniz ,  Android   Oreo  güncellemesi alıp almamış olmanız elinizdeki cihazın modeline göre değişiklik gösterebilir.   Samsung Members uygulamasında yayılan bazı sızdırılmış görseller , Samsung’un  orta  segmentte yer alan bazı  cihazlarına  yakın gelecekte  Android  Oreo’nun geleceğini ortaya çıkardı. Sızdırılan görsellerde 12 cihazın ismi yer alıyor. Yani eğer aşağıda yer alan 12 cihazdan birine sahipseniz çok büyük ihtimalle listede yer alan tarihlerde siz de  Android   Oreo  güncellemesine ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =