Hastane bahçesinde kurşun yağdırdılar!

Sakarya'da İ.S.(33) , küçük yaştaki bir akrabasını tedavi amacıyla götürdüğü hastanede husumetlileri tarafından silahlı saldırıya uğradı. İ.S. göğsüne ve başına isabet eden kurşunlarla a

haber7
0

Olay , gece yarısı Adapazarı şehir merkezindeki  Sakarya  Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi önünde meydana geldi. İddiaya göre İ.S. (33) , ailesiyle birlikte rahatsızlanan küçük yaştaki akrabalarını tedavi için hastaneye getirdi. Bu sırada  Hastane  önüne gelen husumetlileriyle karşılaşan İ.S.’ye  kurşun  yağdırıldı. Ailesinin gözü önünde silahlı saldırıya uğrayan İ.S. , göğsüne ve başına isabet eden kurşunlarla ağır yaralandı.

AİLESİNİN GÖZÜ ÖNÜNDE VURDULAR

Saldırganlar olay yerinden kaçarken , gözlerinin önünde vurulan İ.S.’nin ailesi sinir krizleri geçirdi. Kanlar içerisinde kalan İ.S. , görevliler tarafından hemen hastaneye alınarak ilk müdahalesi yapıldı. Durumu ağır olan genç , daha sonra  Sakarya  Eğitim ve araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler , olay yerini şeritle çevirerek inceleme yaptı. Olaya tanık olan vatandaşların ifadesine başvuran polis , saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Yaralı İ.S.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =