Ali Koç konuşuyor! 'Haciz tehditleri...' CANLI

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı  Ali   Koç  , 'Camiaya Sesleniş' programında açıklamalar yapıyor.

haber7
0

Fenerbahçe Başkanı  Ali  Koç , FBTV deki canlı yayında açıklamalar yapıyor.

"Dertleşeceğiz , kafamızdakileri aktaracağız , son yarım saat taraftarlarımızdan gelen soruları alacağız , inşallah güzel bir program olur.

Bu ilk defa oluyor. Sürç-i lisan olursa , arzu etmediğimiz bir durum olursa özür dileriz. Bizim en önenli prensibimiz şeffaflık. Camiaya Sesleniş olarak adlandırdığımız programlar , ayda bir ya da iki ayda bir mutlaka olacaktır. Bu bağlamda soruları cevaplamaya çalışacağız."

"FENERBAHÇE CAMİASI DEĞİŞİKLİK İSTİYORDU"

"50 gün oldu.  Fenerbahçe  seçim öncesinde tarihi bir seçim yaşayacak demiştik. Katılım oranları ve sandık sayısıyla tarihi bir seçim olacak demiştik ve bunu yaşadık.  Fenerbahçe  camiası sadece  Fenerbahçe  yi sevenlere değil , Türkiye nin tamamına hitap ettiği bir seçim süreci oldu.

Seçim sürecini camiamıza yakışır bir şekilde geçirdiği için herkese teşekkür ederim ve bu seçim sürecinde taraftarlara teşekkür ederim.

Seçim sonucu da tarihi oldu. Bir taraf kazanacak ama farklı olacak demiştik. Bu ne demekti? Camianın zihniyet değişimine olan arzusunu dile getirdi. 20 yıldır süre gelen bir başkanlık , yönetimler , iyi veya kötü günler , tarihi işlerin yapıldığı zamanlar ama olumlu olumsuz bir çok şey söyleyebiliriz. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =