Kritik uyarı... Kavurucu sıcaklar geri geliyor

 Meteoroloji  Genel Müdürlüğünden alınan son verilere göre Antalya’da geçtiğimiz hafta etkili olan kuru ve  Kavurucu   sıcaklar   geri  dönüyor. Hava sıcaklıkları önümüzdeki 3 gün boyunca

haber7
0

Turizmin başkenti Antalya önümüzdeki 3 gün  Kavurucu  sıcaklıkların etkisi altında olacak. Geçtiğimiz hafta etkili olan ve 43 dereceye kadar çıkan sıcak hava kente  geri  dönüyor.

Antalya , hava sıcaklığını 3 gün boyunca mevsim normallerinin 4 ila 6 derece üzerinde geçirecek. Meteoroloji Genel Müdürlüğü nden alınan verilere göre Antalya’nın Serik , Aksu , Döşemealtı , Kepez başta olmak üzere birçok ilçesinde sıcaklık değerleri 40-41 dereceye kadar yükselecek. En yüksek sıcaklıkların ise yine 42 derece ile Aksu ilçesinde ölçüleceği tahmin ediliyor. Sıcaklıkların pazartesi gününden itibaren yine mevsim normallerine dönmesi bekleniyor.

3 DERECE ARTACAK Antalya’da hava bugün az bulutlu ve açık geçecek. Sıcaklık ise Antalya merkez ve kıyı ilçelerinde 1 ila 3 derece artacak , diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak. Rüzgar , güney yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette esecek.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =