RİAK A.Ş. 3. Olağan Genel Kurulu toplandı!

 RİAK  Radyo Dinleme Hizmetleri Organizasyon Tanıtım ve Yayıncılık Anonim Şirketi 3.  Olağan   Genel   Kurulu  gerçekleştirildi.

haber7
0

RİAK Radyo Dinleme Hizmetleri Organizasyon Tanıtım ve Yayıncılık Anonim Şirketi’nin Müşterek Endüstri Komitesi’ni (MEK) oluşturan Reklamverenler Derneği , Reklamcılar Derneği , Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği ve Ulusal Radyo Yayıncıları Derneği’nin temsilcileri 4 Temmuz 2018 tarihinde 3.  Olağan   Genel  Kurul’da bir araya geldi.

RİAK A.Ş. ofisinde gerçekleşen  Genel  Kurul’a katılan RVD Başkanı Ahmet Pura , RD temsicisi Doğan Albayrak , RATEM Başkanı Yusuf Gürsoy ve URYAD Başkanı İlhan Uzundurukan kurulduğu günden bu yana mecranın gelişmesi , büyümesi yönünde yaptıkları katkılarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek ,  RİAK  Yönetimine teşekkürlerini iletti.  Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet Pura RİAK’ın güçlü bir yapıyla devam ettiğini ve önümüzdeki dönemde de önemli işler altına imza atacağına inandığını belirtti. Pura , Reklamverenler Derneği olarak radyonun gücünü ve mecra olarak önemini farkında olduklarını , bugüne kadar desteklerini esirgemediklerini bundan sonra da desteğe devam edeceklerini sözlerine ekledi.

 

Genel Kurul’da yeni dönemde görev yapacak Yönetim  Kurulu  Üyeleri de belirlendi , Başkanlığın bir dönem daha mevcut haliyle devam etmesi kararı alındı.

Genel Kurul’un ardından gerçekleştirilen Yönetim  Kurulu  toplantısında RİAK’ın yönetim kadrosu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =