Demet Akalın: Adalet Bakanı ile görüştüm…

Şarkıcı  Demet   Akalın  , Eylül bebek için  Adalet   Bakanı  ile görüştü , idamın gelmesini istedi.

haber7
0

Bodrum’da sahne alan Demet  Akalın  , çocuklara yönelik cinsel istismarda hadımın çözüm olmadığını , idamın gelmesi gerektiğini söyledi.

Akalın , minik Eylül ile ilgili sorular üzerine ,  Adalet  Bakanı ile görüştüm ve idamın gelmesinden yanayım. Yoksa bu soysuzlar durmayacak dedi.

İsyan bayrağını çektiğini ifade eden  Demet   Akalın  , Ankara’da 22 Haziran günü kaybolan ve aramalar sonucunda cesedi bulunan Eylül Yağlıkara olayına çok sinirlendiğini söyledi. Artık bu duruma dur deme zamanının geldiğini ifade eden ünlü sanatçı Ben bunun için  Adalet  Bakanlığına gittim. Sağ olsun Sayın Bakanımız bizi hemen makamına kabul etti. Bütün danışmanlarını çağırdı. Bize saatlerce izah ettiler. Hangi yasanın üstünde çalıştıklarını anlattılar. Ben ve diğer sanatçı arkadaşlarım mümkün olduğu kadar hatırlatıyoruz. Tabii anne olanlar daha duyarlı oluyor. Ben kesinlikle idamın gelmesinden yanayım. Çünkü bu soysuzlar başka türlü durmayacak. Yani kesinlikle bir caydırıcı ceza olması gerekiyor. Bir çocuğa yaklaştığı zaman , ben bunun sonucunda darağacına giderim aman deyip korkması lazım. Başka türlü baş edilemeyecek herhalde. Ben idamdan yanayım. Çünkü Bakanımızın danışmanları bana anlattı. Hadım etme , sizin bildiğiniz hadım gibi olmayacak. Kısa süreli ve sadece ilaç etkisi olan bir şey. Hadım etmek bence ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 9 =