F.Bahçe'de Topuk Yaylası devri bitti

Aziz Yıldırım'ın büyük katkılarıyla Fenerbahçe'ye kazandırılan ve açıldığı 2011 yılından beri her sene sarı-lacivertli ekibin kamp yaptığı  Topuk   Yaylası  , bu yıl kullanılmayacak.

haber7
0

Fenerbahçe de Aziz Yıldırım döneminin sona ermesiyle yapılan değişikliklere bir yenisi daha ekleniyor. Sarı-lacivertli ekip 2011 yılından beri sezon başı kampını yaptığı  Topuk   Yaylası  Tesisleri nden vazgeçerek Avrupa ya gidecek.

AVUSTURYA VE HOLLANDA ÖNE ÇIKIYOR

Sportif direktör Comolli , daha önce gidip incelemelerde bulunduğu Düzce deki tesisleri kamp için yeterli bulmadı. Fenerbahçe , uzun zaman sonra ilk kez  Topuk   Yaylası  na sezon hazırlıkları için gitmeyecek.

Sarı-lacivertliler , kampı Avrupa da yapmayı planlıyor. Ön plana çıkan iki ülke Avusturya ve Hollanda. Ayın 8 ine kadar İstanbul da çalışacak olan Fenerbahçe , 8-18 Temmuz tarihleri arasında ilk kampa gidecek. 21 Temmuz da Feyenoord ile hazırlık maçı oynanması planlanıyor. Kanarya daha sonra 26-30 Temmuz tarihleri arasında Avrupa da bir turnuvaya katılacak.

3 adet UEFA standartlarında çim sahanın bulunduğu , 80 oda kapasiteli  Topuk   Yaylası  Tesisleri ni son senelerde Azerbaycan ve Katar takımları tercih ediyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =