24 Haziran Kırşehir seçim sonuçları! İlçe ilçe anlık sonuçlar...

Tüm Türkiye'nin merakla beklediği 24  Haziran  erken seçimi  sonuçları   anlık  olarak takip edebilirsiniz.  Kırşehir   seçim  sonuçlarını ilçe ilçe görüntülemek için haberimizin

haber7
0

24  Haziran  2018 tarihi itibariyle Yüksek Seçim Kurulu yani YSK tarafından yapılan seçim tüm Türkiye için büyük önem arz ediyor. Milyonlarca insan için bu önemli seçim sonuçları ise büyük merak konusu oluyor. Peki 24  Haziran  Kırşehir seçim sonuçlarına göre hangi parti şuan için önde gözüküyor.  Kırşehir  de Adalet ve Kalkınma Parti (AK Parti) ve Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Cumhur İttifakı olarak ne kadar oy aldı? Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ,  Saadet Partisi  ve İyi Parti Millet İttifakı oy oranı belli mi? Oy kullanım işlemlerinin tamamlanması ve YSK tarafından resmi olarak sandıkların açılması ile birlikte 2018 Kırşehir seçim sonuçlarını haberimizin detayından  anlık  olarak görüntüleyebilirsiniz.

KIRŞEHİR SEÇİM SONUÇLARI TIKLA (CANLI)

 

Kırşehir in; Akçakent , Akpınar , Boztepe , Çiçekdağı , Kaman , Merkez , Mucur ilçeleri yer almaktadır. Kırşehir 24  Haziran  seçim sonuçlarını yukarıdaki bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

AK PARTİ KIRŞEHİR ADAY LİSTESİ

1.Mustafa Kendirli

2.Necmettin Erkan

1 Kasım 2015 senesinde yapılan seçimin sonuçlarına göre  Kırşehir  , AK Parti 2 Milletvekili ,  CHP  0 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =