24 Haziran Çankırı seçim sonuçları! İlçe ilçe anlık sonuçlar...

Tüm Türkiye'nin merakla beklediği 24  Haziran  erken seçimi  sonuçları   anlık  olarak takip edebilirsiniz.  Çankırı   seçim  sonuçlarını ilçe ilçe görüntülemek için haberi

haber7
0

24  Haziran  2018 tarihi itibariyle Yüksek Seçim Kurulu yani YSK tarafından yapılan seçim tüm Türkiye için büyük önem arz ediyor. Milyonlarca insan için bu önemli seçim sonuçları ise büyük merak konusu oluyor. Peki 24  Haziran  Çankırı seçim sonuçlarına göre hangi parti şuan için önde gözüküyor. Çankırı da Adalet ve Kalkınma Parti (AK Parti) ve Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Cumhur İttifakı olarak ne kadar oy aldı? Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ,  Saadet Partisi  ve İyi Parti Millet İttifakı oy oranı belli mi? Oy kullanım işlemlerinin tamamlanması ve YSK tarafından resmi olarak sandıkların açılması ile birlikte 2018 Çankırı seçim sonuçlarını haberimizin detayından  anlık  olarak görüntüleyebilirsiniz.

ÇANKIRI SEÇİM SONUÇLARI TIKLA (CANLI)

 

Çankırı nın Çankırı Merkez , Çerkeş , Eldivan , Ilgaz , Kurşunlu , Orta , Şabanözü , Yapraklı , Atkaracalar , Kızılırmak , Bayramören , Korgun ilçeleri yer almaktadır. Çankırı 24  Haziran  seçim sonuçlarını yukarıdaki bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

AK PARTİ ÇANKIRI ADAY LİSTESİ

1. Muhammet Emin AKBAŞOĞLU 2. Salim ÇİVİTCİOĞLU

1 Kasım 2015 senesinde yapılan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 2 =