24 Haziran Edirne seçim sonuçları! İlçe ilçe anlık sonuçlar...

Tüm Türkiye'nin merakla beklediği 24  Haziran  erken seçimi  sonuçları   anlık  olarak takip edebilirsiniz.  Edirne   seçim  sonuçlarını ilçe ilçe görüntülemek için haberimizin deta

haber7
0

24  Haziran  2018 tarihi itibariyle Yüksek Seçim Kurulu yani YSK tarafından yapılan seçim tüm Türkiye için büyük önem arz ediyor. Milyonlarca insan için bu önemli seçim sonuçları ise büyük merak konusu oluyor. Peki 24  Haziran  Edirne seçim sonuçlarına göre hangi parti şuan için önde gözüküyor.  Edirne  de Adalet ve Kalkınma Parti (AK Parti) ve Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Cumhur İttifakı olarak ne kadar oy aldı? Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ,  Saadet Partisi  ve İyi Parti Millet İttifakı oy oranı belli mi? Oy kullanım işlemlerinin tamamlanması ve YSK tarafından resmi olarak sandıkların açılması ile birlikte 2018 Edirne seçim sonuçlarını haberimizin detayından  anlık  olarak görüntüleyebilirsiniz.

EDİRNE SEÇİM SONUÇLARI TIKLA (CANLI)

 

Edirne nin  Edirne  Merkez , Enez , Havsa , İpsala , Keşan , Lalapaşa , Meriç , Uzunköprü , Süloğlu ilçeleri yer almaktadır. Edirne 24  Haziran  seçim sonuçlarını yukarıdaki bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

AK PARTİ EDİRNE ADAY LİSTESİ

1. Fatma Aksal 2. İlyas Akmeşe 3. Erdem Güyümgüler 4. Burak Cambaz

1 Kasım 2015 senesinde yapılan seçimin sonuçlarına göre Edirne  de  AK Parti  1 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =