24 Haziran Çorum seçim sonuçları! İlçe ilçe anlık sonuçlar...

Tüm Türkiye'nin merakla beklediği 24  Haziran  erken seçimi  sonuçları   anlık  olarak takip edebilirsiniz.  Çorum   seçim  sonuçlarını ilçe ilçe görüntülemek için haberimizi

haber7
0

24  Haziran  2018 tarihi itibariyle Yüksek Seçim Kurulu yani YSK tarafından yapılan seçim tüm Türkiye için büyük önem arz ediyor. Milyonlarca insan için bu önemli seçim sonuçları ise büyük merak konusu oluyor. Peki 24  Haziran  Çorum seçim sonuçlarına göre hangi parti şuan için önde gözüküyor. Çorum da Adalet ve Kalkınma Parti (AK Parti) ve Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Cumhur İttifakı olarak ne kadar oy aldı? Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ,  Saadet Partisi  ve İyi Parti Millet İttifakı oy oranı belli mi? Oy kullanım işlemlerinin tamamlanması ve YSK tarafından resmi olarak sandıkların açılması ile birlikte 2018 Çorum seçim sonuçlarını haberimizin detayından  anlık  olarak görüntüleyebilirsiniz.

ÇORUM SEÇİM SONUÇLARI TIKLA (CANLI)

 

Çorum un Alaca , Bayat , Çorum Merkez , İskilip , Kargı , Mecitözü , Ortaköy , Osmancık , Sungurlu , Boğazkale , Uğurludağ , Dodurga , Laçin , Oğuzlar ilçeleri yer almaktadır. Çorum 24  Haziran  seçim sonuçlarını yukarıdaki bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

AK PARTİ ÇORUM ADAY LİSTESİ

1. Ahmet Ceylan

2. Oğuzhan Kaya

3. Erol Kavuncu

4. Serap Yıldırım

1 Kasım ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 3 =