24 Haziran Yozgat seçim sonuçları! İlçe ilçe anlık sonuçlar…

Tüm Türkiye'nin merakla beklediği 24  Haziran  erken seçimi  sonuçları   anlık  olarak takip edebilirsiniz.  Yozgat   seçim  sonuçlarını ilçe ilçe görüntülemek için haberimizin deta

haber7
0

24  Haziran  2018 tarihi itibariyle Yüksek Seçim Kurulu yani YSK tarafından yapılan seçim tüm Türkiye için büyük önem arz ediyor. Milyonlarca insan için bu önemli seçim sonuçları ise büyük merak konusu oluyor. Peki 24  Haziran   Yozgat  seçim sonuçlarına göre hangi parti şu an için önde gözüküyor.Yozgat’da Adalet ve Kalkınma Parti (AK Parti) ve Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Cumhur İttifakı olarak ne kadar oy aldı? Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ,  Saadet Partisi  ve İyi Parti Millet İttifakı oy oranı belli mi? Oy kullanım işlemlerinin tamamlanması ve YSK tarafından resmi olarak sandıkların açılması ile birlikte 2018  Yozgat  seçim sonuçlarını haberimizin detayından  anlık  olarak görüntüleyebilirsiniz.

YOZGAT SEÇİM SONUÇLARI TIKLA (CANLI)

 

 

Yozgat’da Akdağmadeni , Aydıncık , Boğazlıyan , Çandır , Çayıralan , Çekerek , Kadışehri , Saraykent , Sarıkaya , Sorgun , Şefaatli , Yenifakılı , Yerköy ve  Yozgat  Merkez ilçeleri yer almaktadır.  Yozgat  24  Haziran  seçim sonuçlarını yukarıdaki bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

AK PARTİ  Yozgat  ADAY LİSTESİ

1. Bekir Bozdağ

2. Yusuf Başer

3. Sibel Yıldırım

4. İskender Minar

2015 SEÇİM SONUÇLARI ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =