24 Haziran Artvin seçim sonuçları! İlçe ilçe anlık sonuçlar...

Tüm Türkiye'nin merakla beklediği 24  Haziran  erken seçimi  sonuçları   anlık  olarak takip edebilirsiniz.  Artvin   seçim  sonuçlarını ilçe ilçe görüntülemek için haberimizin deta

haber7
0

24  Haziran  2018 tarihi itibariyle Yüksek Seçim Kurulu yani YSK tarafından yapılan seçim tüm Türkiye için büyük önem arz ediyor. Milyonlarca insan için bu önemli seçim sonuçları ise büyük merak konusu oluyor. Peki 24  Haziran  Artvin  seçim sonuçlarına göre hangi parti şuan için önde gözüküyor.  Artvin  de Adalet ve Kalkınma Parti (AK Parti) ve Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Cumhur İttifakı olarak ne kadar oy aldı? Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ,  Saadet Partisi  ve İyi Parti Millet İttifakı oy oranı belli mi? Oy kullanım işlemlerinin tamamlanması ve YSK tarafından resmi olarak sandıkların açılması ile birlikte 2018 Artvin seçim sonuçlarını haberimizin detayından  anlık  olarak görüntüleyebilirsiniz.

ARTVİN SEÇİM SONUÇLARI TIKLA (CANLI)

 

Artvin in Ardanuç , Arhavi ,  Artvin  Merkez , Borçka , Hopa , Şavşat , Yusufeli , Murgul , Kemalpaşa ilçeleri yer almaktadır.  Artvin  24  Haziran  seçim sonuçlarını yukarıdaki bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

AK PARTİ ARTVİN ADAY LİSTESİ

1. Ertunç Erkan Balta 2. Muzaffer Çorbacı

1 Kasım 2015 senesinde yapılan seçimin sonuçlarına göre  Artvin  de  AK Parti  1 Milletvekili ,  CHP  1 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 6 =