Süleyman Soylu: Ok yaydan çıktı

İçişleri Bakanı  Süleyman   Soylu  , "Biz Kandil'e Afrin'den önce girecektik. Batı , Afrin'de yeni bir tezgah kurmaya başlayınca biz rotayı Afrin'e çevirdik.  Kandil  konusunda ok  yaydan  çıkmıştır

haber7
0

Soylu , Bayrampaşa da meyve sebze halini ziyaret ederek , esnafla sohbet etti.

Üretici ve nihai tüketicinin uygun , kaliteli ve ucuz ürüne kavuşmasının esas talepleri olduğunu dile getiren  Soylu  , "Bu esnada bu hizmeti verenlerin de sağlıklı , ucuz , kaliteli ve nitelikli hizmetlerinden dolayı bundan oluşacak katkıyı almaları en doğal haklarıdır. Burada sistemi iyi bir şekilde kurabilme konusunda veya eksikliklerin giderilmesi konusunu arkadaşlar bize iletti." diye konuştu.

Soylu , 24 Haziran seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunarak , şunları kaydetti:

"Bu seçimin akabinde güzel bir söz var Gelin tanış olalım , işi kolay kılalım. Bu attığımız adım , bundan önce bakan arkadaşlarımızın attığı adımlar , daha önce söylenenler , büyükşehir ve diğer yapılarımızın attığı adımlar , inanıyorum ki burada karşı karşıya kalınan birtakım durumları sağlayabilecektir. Biz işimizi yarım yamalak yapmayız. Bir işi yüklenmişsek , kendi sırtımıza almışsak , illa yapan taraf değil , bazen taşıyıcı taraf olarak da bilmenizi isterim ki buradaki detayları ortadan kaldıracak adımları da atarız."

Sözü söyleyen ve takibini yapan bir anlayışın temsilcileri olduklarını vurgulayan  Soylu  , 24 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu söyledi.

Soylu , Türkiye de terörle mücadelede alınan mesafeyi anlatarak , bu mücadelenin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =