G.Saray'dan kafa karıştıran Nagatomo açıklaması!

 Galatasaray  Başkanı  Mustafa Cengiz  , sezonun 2. yarısında kiralık olarak takımda oynayan Yuto  Nagatomo  için  INTER  ile yaptıkları görüşmeye değindi. Cengiz , Inter'in yaptıkları teklifin neredeyse 2 katını istediğini s&ou

haber7
0

UEFA nın cezası doğrultusunda transfer çalışmalarının sürdüğünü belirten başkan , "Galatasaray ın olması gereken yer Şampiyonlar Ligi dir. Bu transfer , şu transfer yapılacak diye söyleyemem. Fatih Terim ve scout ekibi tarafından yapılır transferler. Bu işi profesyonellere bıraktım. Fatih hoca , scout ekibiyle birlikte çok sağlıklı adımlar atıyor. Fatih hoca da , biz de har vurup harman savuran bir anlayışın içine girmeyiz" dedi.

"INTER VERDİĞİMİZİN 2 KATINI İSTEDİ"

 

 

Nagatomo transferinde  INTER  in istediği rakamın yüksek olduğunu kaydeden  Mustafa Cengiz  , "Nagatomo çok değerli bir insan. Transfer politikasında sadece oyun kimliğine bakmıyoruz , kişiliğe de bakıyoruz. Kendisini yere atan , sahtekar futbolcu istemiyoruz. Bizim  Nagatomo  için verdiğimiz rakam verebileceğimiz en yüksek rakamdır. İsteğimizi İtalyanlar da hissetti. Neredeyse bizim verdiğimizin iki katı kadar karşımıza çıktılar. Pek hoş olmayan şeyler yapıyorlar. Onların yanıtını bekliyoruz artık.  Nagatomo  açık ve net bir şekilde sadece  Galatasaray  da oynamak istediğini söyledi" ifadelerini kullandı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 8 =