Fikret Orman açıkladı! 'Burak Yılmaz ile...'

Adı  Beşiktaş  ile anılan  Burak   Yılmaz  ile ilgili konuşan  Beşiktaş  Başkanı  Fikret   Orman  , "Biz  Burak   Yılmaz  ile transfer yapma durumuna gelmedik. İyi bir Beşiktaşlı , kendisini çok severim diye değerlendirdim." dedi.

haber7
0

Beşiktaş kulübü başkanı  Fikret   Orman  transferde adı  Beşiktaş  ile anılan  Burak   Yılmaz  transferi ile ilgili konuştu.

Orman "Burak , Trabzonspor un oyuncusu. Bildiğim kadarıyla Trabzonspor onun için bir bonservis ödedi ve öyle aldı. İyi bir kontratı var. Biz  Burak  ile transfer yapma durumuna gelmedik. İyi bir Beşiktaşlı , kendisini çok severim diye değerlendirdim.  Beşiktaş  başkanı iken görevlerimden birisi de Beşiktaşlılara sahip çıkmaktır.  Burak  iyi bir Beşiktaşlıdır. Trabzonspor Başkanı Ahmet Bey benim dostumdur. Ama detaylı bir konuşma yapmadık. Trabzonspor bizim dost kulübümüzdür. Trabzonspor ekonomik olarak sıkıntılı bir dönemdeyken onlara zorluk çıkartmayız. Gönül ilişkilerimiz de var.  Burak  ı transfer gözüyle bakmıyorum , Beşiktaşlı gözüyle bakıyorum." dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =