Fikret Orman bombaladı! 'Hayatı para olmuş'

 Beşiktaş  Başkanı  Fikret   Orman  , beIN Sports'a katıldı ve birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.  Orman  , Çin'e transfer olan  Talisca  ile ilgili , "Talisca'ya "Senin bonservisini alacağız" dedik

haber7
0

Beşiktaş Başkanı  Fikret   Orman  , Talisca nın Çin e transferi hakkında Brezilyalı yıldız hakkında sert ifadelerde bulunurken , transfere dair de çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte  Fikret   Orman  ın açıklamaları:

 

 

"Galatasaray maçına gelene kadar çok sayıda hata yaptık. Şampiyonluğun kaçışını sadece o maça bağlamamak lazım.

"Beşiktaş ın mali durumu 3 rakibimizden de iyi. Gördüğünüz gibi onlar UEFA tarafından görüşmeye çağrılıyor ama  Beşiktaş  ın böyle bir durumu yok. Bize de başkanım Ronaldo yu al diyorlar. Bunu alabilme potansiyelini taraftarın görmesi güzel ama döviz konusunda problem yaşayacağımız kesin. Taraftarın ayağının yere basması lazım."

Talisca açıklaması

"Talisca ya "Senin bonservisini alacağız" dedik. "Ben  Beşiktaş  ta kalmayı düşünmüyorum" dedi.  Talisca  nın  Hayatı   para  üzerine kurulmuş."

Gündemimizde değiller "Emre Akbaba ve Deniz Türüç ün kulüplerinin büyük beklentileri var , bu yüzden şu anda gündemimizde değiller. UEFA yla yaptığımız anlaşmadan dolayı daha çok bonservisi elinde olan tecrübeli oyuncuları aldık. Artık o anlaşma bitti. Özellikle yerli ağırlıklı genç futbolcular arıyoruz.  Beşiktaş  sonuç takımı , şampiyon ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =