Esen Mardin’de teşkilat ile biraraya geldi

Mardin’de teşkilata seslenen  Memur-Sen  Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin  Esen  , 24 Haziran seçimlerine yönelik değerlendirmelerde bulundu.

haber7
0

Memur-Sen tarafından düzenlenen Yetkide İstikrar  Teşkilat  Buluşmaları devam ediyor.  Mardin  Eğitim-Bir-Sen Şubesinin düzenlediği İftar programına ,  Memur-Sen  Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin  Esen  ,  Memur-Sen  İl Temsilcisi Mustafa Aydın , Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Eyüp Değer , Şube Başkanları , STK Temsilcileri , Ak Parti Milletvekili Adayları Şeymus Dinçel ve Ahmet Kaya katıldı. 

Konuşmasına “ ‘Memur sendikacılığından bi numara çıkmaz’ diyenlere karşı bizleri sendikacılıkta “1 numara” yapan teşkilatımıza teşekkür ediyor , hepinizi yürekten selamlıyorum” şeklinde başlayan  Memur-Sen  Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin  Esen  ,  “Bugünlere kolay gelmedik. 27 Mayıslardan , 12 Eylüllerden , 28 Şubatlardan , 15 Temmuzlardan çıkarak geldik. Toplu sözleşmesiz emek mücadelesi verdiğimiz yıllardan , ele avuca sığmazken küçücük bir odaya sığdığımız günlerden , bugün toplu sözleşmeli günlere , 1 milyonu aşan zeminlere , uluslararası bir marka prestijine vardık” dedi.

Bizim hikâyemiz birlerin ve birliğin hikâyesidir

Türkiye ve Memur-Sen’in yolculuğunun aynı rotada ilerlediğini vurgulayan  Esen  , “O nedenle , daha özgür ve müreffeh , daha güçlü ve büyük Türkiye hedefine doğru atılan her adımda  Memur-Sen  olarak katkılarımız var. Dolayısıyla yeni , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =