Gökhan Kırdar yoğun bakımda

 Gökhan  Kırdar’ın pazar gününden beri  yoğun   bakımda  olduğu öğrenildi.

haber7
0

Gökhan Kırdar’ın pazar gününden beri yoğun  bakımda  olduğu öğrenildi.Ağzından kan geldiği , bunun üzerine apar topar hastaneye kaldırıldığı iddia edilen Gökhan Kırdar’ın tedavisine Maltepe Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin  yoğun  bakım ünitesinde devam ediliyor. 

GÖKHAN KIRDAR KİMDİR?

1970’da Aydın’da doğan  Kırdar  , İzmir de ortaöğrenimi tamamladıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nü kazandı ve İstanbul’da yaşamaya başladı. İlkokulu Aydın da Güzelhisar İlkokulu nda okudu. Orta okulda Yedieylül Ortaokulu nda okudu. Ardından liseyi Aydın Lisesi nde okuyan  Gökhan Kırdar  , buradan mezun olup Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünü kazandı. 1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesin de okuyan  Kırdar  buradan mezun olup ilk şarkısını çıkardı.

1997 yılında , kendi müzik şirketi Loopus u kurdu. Türkiye’nin ilk elektronik müzik albümü ünvanını alan “Trip” albümünü , 1997 de Loopus Entertainment etiketiyle yayımladı.1999’daki Marmara depreminden sonra , depremzede çocuklar yararına Hasbro Intertoy’la ortaklaşa hazırlanan “Furby 3Doo” projesi , Loopus Entertainment etiketiyle aynı yıl yayımlandı. Bu çalışma , konuşabilen robot bir oyuncakla eşzamanlı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 7 =