Esrarengiz olay! Deste deste para saçtılar

 Fatih  Adnan Menderes Bulvarı'nda seyir halindeki bir otomobilden  Deste  deste euro saçtılar.  Esrarengiz  otomobil hiç durmadan yoluna devam ederken , vatandaş saçılan paraları topladı.

haber7
0

Cadde üzerinde seyir halindeki bir otomobilin camı açılarak sokağa  Deste  deste euro fırlatıldı. Çevrede bulunan vatandaşlar saçılan euroları topladı. Polis ekipleri de  olay  yerine gelerek inceleme yaptı. Iraklı bir işadamı topladığı euroları polise teslim ederken , bazı vatandaşlar da topladıkları paralarla kaçtı.

Fatih Adnan Menderes Bulvarı nda saat 16.00 sıralarında çok ilginç bir  olay  yaşandı. Cadde üzerinde seyir halindeki bir otomobilin camı açılarak sokağa  Deste  deste euro fırlatıldı. Çevrede bulunan vatandaşlar saçılan euroları topladı. Polis ekipleri de  olay  yerine gelerek inceleme yaptı. Iraklı bir işadamı topladığı yaklaşık 400 euroyu polise teslim ederken , bazı vatandaşlar da topladıkları paralarla kaçtı.

 

20 BİN EURO

Görgü tanıkları yaklaşık 20 bin euro kadar paranın yola saçıldığını öne sürdü. Polis ekipleri  Esrarengiz  olayı çözmek için çalışma başlattı. Paraların gerçek olduğu belirtilirken , sahte olup olmadığı da araştırılıyor.

HABERTÜRK

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =