Mustafa Cengiz'den Bakan Özlü'ye ziyaret

 Galatasaray  Başkanı  Mustafa   Cengiz  , Bilim , Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'yü Ankara'da makamında  ziyaret  etti.

haber7
0

Bilim , Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ,  Galatasaray  Kulübünün Teknokent Projesi ni makul karşıladıklarını ve Teknokent i kuracaklarını belirtti.

Galatasaray Kulübünden yapılan açıklamaya göre , sarı-kırmızılı kulübün başkanı  Mustafa   Cengiz  ,  Galatasaray  Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Günay ve  Galatasaray  Gayrımenkul AŞ Genel Müdürü Mehmet Akif Şener , Bilim , Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü yü Ankara da makamında  ziyaret  etti.

Bilim , Sanayi ve Teknoloji  Bakan  Yardımcısı Hasan Ali Çelik in de yer aldığı ziyarette  Galatasaray  Kulübünün Teknokent Projesi yle ilgili detaylar konuşulurken karşılıklı görüş ve düşünceler iletildi.

Görüşme sonrası GSTV ye açıklamalarda bulunan  Bakan  Faruk Özlü , "Sayın  Mustafa   Cengiz  , Mecidiyeköy ve şu anda stadyumun bulunduğu Seyrantepe de Teknokent kurmak istediklerini iletti. Bunun görüşmesini yaptık. Gayet uygun ve makul karşıladık. İnşallah Teknokent i kuracağız şimdiden hayırlı olsun diyorum." ifadelerini kullandı.

Galatasaray Kulübü Başkanı  Mustafa   Cengiz  ise projeyle Türkiye de bilimin ve sporun gelişmesi adına bir adım atılacağına değinerek , şunları kaydetti:

"Batıda silikon vadisi olarak tabir edilen Teknokent i  Galatasaray  bünyesinde kurmak için bir adım attık. Bu konuda gerekli altyapı çalışmalarımızı yaptık ve Sayın ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =