Göztepe maçı statta izlenecek mi? Resmi açıklama

 Galatasaray  , ligin son haftasındaki Göztepe maçının Türk Telekom Stadyumu’na yakın bir mesafede olan Vadistanbul AVM'de düzenlenecek olan bir organizasyonla ücretsiz olarak izlenebileceğini açıkladı.

haber7
0

İşte  Galatasaray  dan yapılan açıklama

"Galatasaray Ticari Operasyonlar Direktörü Kerem Ertan ve Kulüp Genel Sekreteri Mustafa Turgun , 19 Mayıs Cumartesi günü oynanacak  Göztepe  –  Galatasaray  maçı sırasında İstanbul’da mücadeleyi izlemek için gerçekleştirilecek organizasyon hakkında  Galatasaray  Televizyonu’nda bilgiler verdi.

Ticari Operasyonlar Direktörü Kerem Ertan , Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda fiziki şartlardan dolayı organizasyon yapılmasının mümkün olmadığını belirtirken “Taraftarlarımız bir arada maç seyretme olanağına sahip olacak. Buradaki soru nerede olacağı? 4-5 gündür ilgili firmalarla görüşme içindeyiz. Taraftarlarımızı stadımızda toplama konusunda ciddi bir çalıma yaptık. Ama önümüze bazı engeller çıktı. Stadı çok konuştuk , fakat şöyle bir problemimiz var. Stadımızın zemini hibrit hale dönüştürüldü. Zemin üzerindeki hareketlerin müsabaka haricinde minimumda olması gerekiyor. Biz stadımızda maçı izleseydik skorborda değil zeminin ortasına ekran kurmamız gerekiyordu. Her bir ekranın 2 ton ağırlığı var. Toplam saha içinde 4 truss , her birinde 6 ayak olduğu düşünüldüğünde 24 ayak , toplamda 8 ton…. Her tonajdan dolayı gömülme yapıyor. Zemin bizim için çok önemli. Avrupa’da da mücadele edeceğimiz düşünüldüğünde sahanın ortasında böyle bir yayın yapma ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =