Talisca'dan veda sözleri! Sosyal medyadan duyurdu

Beşiktaş'ta 2 sezondur kiralık oynayan Anderson Talisca'nın  Sosyal  medya hesabından yaptığı ''Üst üste 2 yıl oldu. Beşiktaş'ı asla unutmayacağım" paylaşımı 'veda ediyor' şeklinde yorumlan

haber7
0

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma Türkçe Üst üste 2 yıl oldu. Beşiktaş ı asla unutmayacağım" anlamına gelen Foram 2 anos seguido nunca irei esquecer  Beşiktaş  yazan Portekizli yıldızın bu sözleri  veda  ediyor anlamında yorumlandı.

BEŞİKTAŞ YA ALIP SATACAK YA DA VAZGEÇECEK

Bilindiği gibi siyah beyazlıların 31 Mayıs a kadar Benfica kulübüne 21 milyon Euro ödeyerek Talisca nın bonservisini alma hakkı var.

Ancak;  Beşiktaş  Brezilyalı yıldızın bonservisini alsa bile  Talisca  nın  Beşiktaş  ve Türkiye macerası sona erecek. Çünkü , şampiyonluğun kaçmasından sonra önümüzdeki sezonun transfer bütçesinde ciddi kesintiye gidecek olan  Beşiktaş  transfer komitesi Brezilyalı yıldızın bonservisini alırsa anında başka bir takıma satacak. İki gün önce transfer komitesi başkanı Umut Güner ve Futbol A takım direktörü Ali Naibi Roma ile  Talisca  konusunda görüşmeler yapmıştı. Siyah beyazlılar 31 Mayıs a kadar  Talisca  yı almaya istekli olan diğer kulüplerle de görüşmeye devam edecek. Herhangi bir kulüple anlaşma sağlanması halinde  Talisca  nın bonservisi alınacak ve hemen satılacak. Herhangi bir takımla satış konusunda anlaşma sağlanamazsa  Talisca  defteri kapanacak.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =