Emekliye 2.600 lira ikramiye geliyor…

Başbakan Yıldırım’ın açıklaması ve uzmanların yaptığı tahminler doğrultusunda yeni emekliler  2600   lira  alacaklar. Emeklilerin son zamanlarda en çok arattığı konuların başında  Emekliye  yapılacak Temmuz zammı ve ikram

haber7
0

Türkiye de 12 ,3 milyon emeklinin beklediği son dakika zam ve  ikramiye  müjdesi sonunda geldi. Başbakan Binali Yıldırım ın dün resmen açıklaması ile birlikte emekliler kendilerine yapılacak zam ve ikramiyeyi heyecan içinde beklemeye başladılar.

Bayram ikramiyeleri sadece mevcut emeklileri değil yeni  emekli  olanları da kapsıyor. Bu konuyla ilgili uzmanların yaptığı araştırma doğrultusunda yeni  emekli  olanlar hem dini bayramlar öncesi biner  lira   ikramiye  alacak. Ayrıca 600 liraya varan promosyondan da yararlanabilecekler. Her çalışanın hayali  emekli  olmak. Emeklilere sağlanacak bu imkanlarla birlikte yaz aylarında 12 milyon emeklinin yüzü gülmesi bekleniyor.

YENİ EMEKLİLER DE YARARLANABİLECEK Mİ?

Bayram ikramiyeleri sadece mevcut emeklileri değil aynı zamanda yeni  emekli  olanları da kapsayacak. Bu sayede yeni  emekli  olanlar dini bayramlar öncesi iki  ikramiye  ve bankalardan 600 liraya varan promosyonu da alabilecekler.

600 TL PROMOSYON NASIL OLACAK?

Emekli aylığı bağlanan vatandaşlar bankalarını seçip 3 yıllık dönem içinde 600 TL promosyon hakkından faydalanabilecekler.  Emekliye  ilk  ikramiye  müjdesi Ramazan Bayramı öncesi verilecek. Ödemenin Haziran ın ilk haftasında yapılması planlanıyor. Açıklanacak ödeme tarihinden önce  emekli  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 8 =