Honor, amiral gemisi Honor 10'u piyasaya sürdü

 Honor  , Londra'da 2018 yılının  amiral   gemisi  niteliğindeki akıllı telefonu  Honor  10'u  piyasaya  sürdüğünü duyurdu.

haber7
0

Honor ,  Londra  da 2018 yılının  amiral   gemisi  niteliğindeki akıllı telefonu  Honor  10 u  piyasaya  sürdüğünü duyurdu. Yapılan açıklamada , telefonun Beauty in AI (AI daki Güzellik) konsepti hayata geçirilecek , iki önemli ve yeni telefon teknolojisi müşteriyle buluşturulacak. Bu teknolojilerin ilki , gelişmiş AI 2.0 teknolojisi olup akıllı telefonun çift lensli kamerasına uygulandığı kaydedildi.

İkinci teknoloji ise 15 katmanlı yanardöner renkten oluşan nano ölçekli optik kaplamaya sahip 3 boyutlu arka camın uygulandığı  Honor  10 CMF1 tasarımı oldu.  Honor  10 , İngiltere , Fransa , Almanya , İtalya ve İspanya yı içeren seçili pazarlarda 15 Mayıs tarihinde satışa sunulduğu ve akabinde diğer pazarlarda da satılacağı belirtildi. 

Honor Başkanı George Zhao şöyle konuştu: "Çoğu telefon üç renkle satışa sunulmaktadır: siyah , beyaz ve altın sarısı.  Honor  , 2016 yılında Phantom Blue , 2017 yılında Phantom Grey renklerini ve şimdi de akıllı telefon tasarımında gerçek bir yenilik olan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 2 =