Honor, amiral gemisi Honor 10'u piyasaya sürdü

 Honor  , Londra'da 2018 yılının  amiral   gemisi  niteliğindeki akıllı telefonu  Honor  10'u  piyasaya  sürdüğünü duyurdu.

haber7
0

Honor ,  Londra  da 2018 yılının  amiral   gemisi  niteliğindeki akıllı telefonu  Honor  10 u  piyasaya  sürdüğünü duyurdu. Yapılan açıklamada , telefonun Beauty in AI (AI daki Güzellik) konsepti hayata geçirilecek , iki önemli ve yeni telefon teknolojisi müşteriyle buluşturulacak. Bu teknolojilerin ilki , gelişmiş AI 2.0 teknolojisi olup akıllı telefonun çift lensli kamerasına uygulandığı kaydedildi.

İkinci teknoloji ise 15 katmanlı yanardöner renkten oluşan nano ölçekli optik kaplamaya sahip 3 boyutlu arka camın uygulandığı  Honor  10 CMF1 tasarımı oldu.  Honor  10 , İngiltere , Fransa , Almanya , İtalya ve İspanya yı içeren seçili pazarlarda 15 Mayıs tarihinde satışa sunulduğu ve akabinde diğer pazarlarda da satılacağı belirtildi. 

Honor Başkanı George Zhao şöyle konuştu: "Çoğu telefon üç renkle satışa sunulmaktadır: siyah , beyaz ve altın sarısı.  Honor  , 2016 yılında Phantom Blue , 2017 yılında Phantom Grey renklerini ve şimdi de akıllı telefon tasarımında gerçek bir yenilik olan zarif aurora rengini  piyasaya  sürüyor.

Başarının sırrının basit olduğunu düşünüyoruz. Tüketicilere gerçekten iyi bir ürün sunmak. İşte şirkette her gün çalıştığımız konu bu. Sadece iyi bir ürün üretmekle kalmayıp dünyanın farklı yerlerindeki gençlerle yeni bir yaşam biçimini de birlikte oluşturmak istiyoruz. Onları dinliyor , fikir alışverişinde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =