Türksat'tan sınırsız internet müjdesi!

Türksat tarafından "Akıllı  Sınırsız  İnternet" kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında iş yerlerinin yoğun açık olduğu saatlerde adil kullanım noktası (AKN) ve kota olmadan  Sınırsız  16 Mbps hızla , 19.00-24.00

haber7
0

Türksat AŞ den yapılan açıklamaya göre , şirketin kablo TV altyapısı üzerinden sunduğu Kablonet hizmetinde yeni bir kampanya başlatıldı. 

Sadece Analog Kablo TV aboneliği bulunan müşterilerin , aktif Analog KabloTV aboneliği olmayan müşterilerin ve yeni müşterilerin faydalanabileceği kampanyada , Analog KabloTV ile sunulan 16 Mbps ye kadar Akıllı  Sınırsız  Kablonet tarifesine abone olunabilecek.

Kampanya kapsamında  internet  hizmeti iş yerlerinin yoğun açık olduğu saatlerde AKN ve kota olmadan gerçek  Sınırsız  olarak 16 Mbps hızla 19.00-24.00 saatleri arasında ise 5 Mbps hızla sunulacak.

Kablonet aktivasyon ücretinin alınmayacağı kampanyada müşterilerden 24 ay taahhüt istenecek. Taahhüt süresi boyunca Analog KabloTV ve 16 Mbps ye kadar Akıllı  Sınırsız  Kablonet Tarifesi aylık 43 ,99 liraya sunulacak. İlk defa abone olan müşteriler , aylık ilave 6 lira daha ödeyerek Docsis 3.0 modemi kiralayabilecek.

Ayrıca , isteyen müşteriler aylık 2 ,99 lira karşılığında her yöne kullanılabilen 50 dakika Kabloses hizmeti alabilecek. Detaylı bilgiye www.turksatkablo.com.tr adresinden erişilebiliyor. 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =