İETT'den ramazana özel otobüs hatları

 İETT  İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün  ramazan  hattı uygulaması bu yıl da devam edecek.

haber7
0

İETT den yapılan açıklamaya göre ,  ramazan  ayının gelmesiyle  İETT  , İstanbullulara kolay ve rahat ulaşım imkanı sağlamak amacıyla  ramazana  özel  hatları  yeniden planladı. İstanbulluların  ramazan  ayında manevi alanlara rahat bir şekilde ulaşması için planlanan  ramazan   hatları  vatandaşların hizmetine sunuldu.

Eyüpsultan- Beyazıt (R3 hattı)  ramazan  hattının güzergahı bu yıl da değişmedi. Güzergah , Eyüp Sultan , Düğmeciler , Nişanca , Eyüp Bulvarı , Demirkapı , Şehitlik , Edirnekapı Surdışı , Edirnekapı , Acıçeşme , Karagümrük , Atikali , Yavuzselim , Balipaşa , Hasan Halife Mahallesi , İskenderpaşa , Aksaray , Ordu Caddesi , Laleli ve Beyazıt tan oluşuyor.

KUTSAL MEKANLARA ZİYARET İMKANI

Eyüpsultan-Beyazıt hattı sayesinde vatandaşlar tarihi yarımada üzerinde bulunan Ayasofya , Sultanahmet , Beyazıt , Süleymaniye , Şehzadebaşı , Hırka-i Şerif , İskenderpaşa , Fatih , Mihrimah Sultanve Eyüp Sultan gibi camileri ziyaret etme fırsatı bulacak.  ramazan  ayına özel Beyazıt-Eyüp Sultan arasında hizmet verecek  ramazan  hattı iş günleri ve hafta sonu 3 otobüsle 7 gün 24 saat hizmet verecek.

Eyüpsultan-Beyazıt ,  ramazan  hattına ilaveten bu yıl  ramazan  ayında Yenikapı Etkinlik Alanı ndan-Yenikapı Marmaray Metrobüs İstasyona R5 hattı 17.00 ile 01.45 saatleri arasında ring ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =