Yüzde 20 indirim kampanyası için son gün cuma

BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) borcunu ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için düzenlediği  Yüzde  20  indirim  kampanyasına başvurular  cuma  günü sona erecek.

haber7
0

TOKİ Başkanı Ergün Turan , tapularını hemen almak isteyen kişilerin  cuma  ününe kadar ilgili bankalara müracaat etmeleri gerektiğini belirterek , bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında , söz konusu  indirim  oranından yararlanılmasının mümkün olmayacağını söyledi.

KAMPANYADAN 9 BİN 615 KİŞİ YARARLANDI

Geçtiğimiz hafta bankaların konut kredisinde faiz oranları yüzde 0 ,98’e indirdiğini söyleyen Turan ,  “İndirim kampanyamızdan borçlarını banka kredisi ile kapatacak vatandaşlarımızda kredilerini 0 ,98’den kullanabilirler” dedi. Vatandaşların kampanyaya gösterdikleri ilgiden memnun olduklarını belirten Turan , "TOKİ den sosyal konut satın alan , çoğu alt gelir grubundan vatandaşlarımıza yüzde 20 erken ödeme indirimi ile önemli bir fırsat sunduk. 100 bin lira borcu olan bir vatandaşımızın 18 Mayıs a kadar borcunu kapatması halinde , 80 bin lira ödeyeceğini belirttik. Kampanyamızdan şu ana kadar 9 bin 615 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 5 =