Barcelona'ya yeni Türk! Arda'dan sonra...

 Barcelona  , scout raporlarından memnun kaldığı Valencia altyapısında forma giyen genç  Türk  oyuncu Ferhat Çoğalan'ı kadrosuna katmak istiyor.

haber7
0

Kariyerini İspanyol temsilcisi Valencia nın altyapısında sürdüren genç Türk oyuncu Ferhat Çoğalan için sürpriz bir iddia geldi.

Son olarak Borussia Dortmund un da gündemine gelen  Ferhat Çoğalan  için İspanyol devi Barcelona nın devrede olduğu ortaya çıktı.

Katalan yerel basınında yer alan haberde son dönemde genç oyunculara ağırlık veren  Barcelona  nın gündemine  Ferhat Çoğalan  ı da aldığı belirtildi. Haberde  Barcelona  nın son yıllarda genç takımların mücadele ettiği turnuvalarda kendini gösteren  Ferhat Çoğalan  ı hem iyi bir potansiyel olduğu için hem de  Arda  Turan ın ardından bir pazarlama stratejisi olarak kadrosuna katmak istediğine yer verildi.

SADECE SPORTİF DEĞİL , PAZARLAMA STRATEJİSİ

Katalan basınındaki haberde   Barcelona  , Ferhat ın scout raporlarından memnun kalırken , bu hamle sadece sportif değil , aynı zamanda stratejik olacak.  Barcelona  ,  Arda  Turan ın ayrılmasından  sonra  pazarlama stratejisi olarak bir Türk oyuncuya yöneldi  ifadelerine yer verildi.

Türkiye nin de U14 , U15 ve U16 takımlarında forma giyen Ferhat ı  Barcelona  nın yanı sıra Dortmund , Milan , Arsenal , Manchester United , Juventus da takip ediyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =