HTC Blockchain destekli telefonunu duyurdu!

Uzun bir süredir varlığını sürdüren ve çıkardığı hatırı sayılır ürünlerle adından söz ettiren  HTC  , şimdi de bir  Blockchain   destekli  Android telefon çıkaracağını duyurdu.

haber7
0

Tayvanlı elektronik üreticisi  HTC  ,  Blockchain  tabanlı bir cihaz üretecek ilk şirket olmasa da , bu amaca hizmet edecek en büyük şirket olma konumunda yer alıyor. Şu an için bitcoin ve ethereum gibi kripto paralar için  destek  olacak telefonun , ilerleyen zamanlarda sahasını genişleteceğini de söylesek sanıyorum ki yanlış olmaz.

Böyle bir telefonun fiyatını , eminim ki hepimiz merak ettiniz. Ancak telefonun fiyatı şu an için kesinlik kazanmasa da , kullanıcıların cryptocurrency ile satın almalarına izin verileceği tarzında iddialar yer alıyor. Kaldı ki durumun böyle olması da , telefonun konsepti dolayısıyla oldukça normal.

Öte yandan  HTC  Vive kurucusu Phil Chen , tüm  Blockchain  girişimlerini yönetmeyi planlıyor. İşinde terfi alacağı belirtilen Chen’in , “merkezi olmayan başmüdür” olacağı ifade edildi. Konuyla ilgili olarak konuşan Chen , oldukça heyecanlı olduğunu ve yılsonunda cihazın dağıtımını yapmayı umduklarını belirtti.

Bu alanda  HTC  , dünyanın en büyük ikinci ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =