Beşiktaş'tan ayrılıyor! Yönetimden izin istedi

 Beşiktaş  ile bir sezon daha sözleşmesi bulunan 33 yaşındaki Dusko Tosic'in gelen yüksek rakamlı teklifler nedeniyle  Yönetimden  ayrılık için  izin  istediği ifade edildi.

haber7
0

Beşiktaş a transfer olduğu günden beri istikrarlı çizgisiyle sadece siyah-beyazlı takımın değil , ülkesinin milli formasını da sırtından çıkarmayan Sırp futbolcu Tosic in yurt dışından ciddi teklifler aldığı belirlendi.

Geçtiğimiz yaz döneminde milli takım kriterlerini tutturabildiği için İngiltere den talipleri çıkan Tosic in bu kez Uzak Doğu dan teklif aldığı öğrenildi.

TOSİC İZİN İSTEDİ

Beşiktaş ile bir sezon daha sözleşmesi bulunan 33 yaşındaki futbolcunun gelen yüksek rakamlı teklif nedeniyle yönetimden ayrılık için  izin  istediği ifade edildi. Geçtiğimiz sezon yönetim ve teknik heyetten  izin  alamadığı için İngiltere ye gidemeyen Tosic in bu kez kendisine anlayış gösterilmesini istediği aktarıldı.

Teknik Direktör Şenol Güneş ile görüşerek  Dusko Tosic  e son kararını bildirecek olan yönetimin ise bu oyuncuyu bedelsiz bırakmaya yanaşmadığı belirtildi.

MİTROVİC KADRODA TUTULACAK

Bu arada  Beşiktaş  Yönetimi , Tosic in ayrılması durumunda yeni bir stoper transferi yapmayı düşünmüyor. Siyah-beyazlılar , Brugge le kiralık sözleşmesi biten Matej Mitrovic i gelecek sezonun kadrosunda tutarak , Tosic in boşluğunu doldurmayı planlıyor. Pepe , Vida ve Medel i bırakmayacak olan yönetim , Mitrovic in ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =