Başarılı bekçiler polis olacak

İzmir'de bekçi atamaları töreninde konuşan  İzmir   Emniyet  Müdürü Hüseyin Aşkın , görevinde sivrilen ,  Başarılı  olan bekçilerin polis kadrosuna alınacağını söyledi.

haber7
0

İzmir  Emniyet  Müdürlüğü ne atamaları yapılan 750 bekçiden , eğitimleri tamamlanan 318 i , Bornova daki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü nde gerçekleşen törenle yemin etti.

BAŞARILI BEKÇİLER  POLİS  OLACAK

Törende konuşan  İzmir   Emniyet  Müdürü Hüseyin Aşkın , 15 Nisan da göreve başlayan bekçilerin 3 hafta içerisinde , çeşitli örgütlere mensup 10 dan fazla terörist yakaladığını belirterek , bekçilerin gelişimlerinin takip edileceğini ve görevlerinde  Başarılı  olup sivrilen bekçilerin polis kadrosuna geçirileceğini söyledi. Geçen 13 Nisan da yemin edip , 15 Nisan da göreve başlayan toplam 228 çarşı ve mahalle bekçisinin ardından , bugün de 318  bekçi  , Bornova daki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü nde gerçekleşen törenle yemin etti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı nın okunmasıyla başlayan törene , Vali Yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı , İl  Emniyet  Müdürü  Hüseyin Aşkın  , Sahil Güvenlik Komutanı Kıdemli Albay ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =