Kanal 7'ye iki ödül birden!

Uluslararası Diplomatlar Birliği’nin düzenlediği  ödül  gecesinde  Kanal  7 televizyonu  iki   ödül   birden  aldı.  Kanal  7 ekranlarının sevilen dizisi Elif’in başrol oyuncusu Isabella Damla Güvenilir , ‘En İyi

haber7
0

Uluslararası Diplomatlar Birliği’nin geleneksel hale getirmeyi planladığı , emek ve başarıların taçlandırıldığı ödül gecesi özel bir davetli topluluğuyla Günay Restoran’da gerçekleştirildi.

Sanatın ve sanatçının onurlandırıldığı gecede ,  Kanal  7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Elif’in küçük başrol oyuncusu İsabella Damla Güvenilir , ‘En İyi Çocuk Oyuncu Ödülü’ne layık görüldü. 

Sunuculuğunu Okan Karacan ve Şebnem Schaefer’ın üstlendiği gecede alkışlar arasında ödülünü alan küçük yıldız , “Bu ödülü sadece kendim almıyorum. Bütün  Elif  dizisi ailesi adına aldım. Onları çok seviyorum” dedi. Ödül gecesine dizinin yapımcısı İnci Gülen Oarr ile katılan İsabella Damla Güvenilir , sempatik tavırları ve güzelliğiyle de ilgileri üzerine topladı.

Dördüncü  sezonun sonuna yaklaşan fenomen dizinin yıldız oyuncusu Güvenilir , aldığı ödülle bu sezonu da başarıyla tamamlayarak geceye damgasını vurdu.

EN İYİ HABER BÜLTENİ SEÇİLDİ

Bu özel gecede  Kanal  7 televizyonu  iki  ayrı ödüle layık görüldü.  Kanal  7 Ana Haber Bülteni de ‘En İyi Haber Bülteni’ seçildi. Bu gurur verici ödülü  Kanal  7 Haber Merkezi adına Ensar Durmuş aldı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =