"30 ülkede 10 milyon ihtiyaç sahibine ulaşacağız"

 kizilay  , Ramazan'da milyonlarca  ihtiyaç   sahibine  ulaşmak için tüm hazırlıkları tamamladı.

haber7
0

Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık , Taksim de bir otelde düzenlediği basın toplantısıyla Türk Kızılayı nın  Ramazan  ayında yapacakları kampanyayı ve yardım faaliyetlerini açıkladı. Kerem Kınık , Kızılay olarak  bu yıl  Ramazan  ayı yardım ve faaliyetlerini  Ramazan  ı bu hilal altında paylaşalım sloganıyla başlattıklarını açıkladı. Kınık ,  Ramazan  ayının insani yardım kuruluşları adına hem ihtiyaç sahipleri için bağış ve yardımların toplandığı hem de muhtaç sofraların şenlendirilmesi için dünyanın dört bir yanındaki Kızılaycıların seferber olduğu bir ay olduğunu ifade etti.

Kınık , "Bu sene Kızılay ,  Ramazan  ayında öncelikle ülkemizdeki ihtiyaç sahipleri olmak üzere dünyanın 30 ülkesinde 10  milyon  insana dokunmayı hedefliyor. Bu hedef büyük bir hedef. Bunun büyütülmesi için bize cesaret veren bağışçılarımıza bizi destekleyen gönüllülerimize şükranlarımızı arz ediyoruz. Ümit ediyorum  Ramazan  ayı sonunda 10  milyon  hedefine ulaşırız" dedi.

BAĞIŞLAR İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILACAK

Kızılay ın  milyonlarca ihtiyaç  sahibine  ulaşmak için tüm hazırlıkları tamamladığını aktaran Kınık , Kızılay ın şube ve temsilciliklerinin yaptığı detaylı sosyal incelemeler sonucu ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen vatandaşların ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =