Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103.bölüm fragmanı! EDHO son bölüm ATV

 Eşkıya   Dünyaya   Hükümdar   Olmaz  102.bölümü ile  ATV  ekranlarındaydı.  Eşkıya   Dünyaya   Hükümdar   Olmaz  son bölümde; Hızır'ın Meryem'i kurtarmak için planları devam ederken , Meryem

haber7
0

Eşkıya Dünyaya Hükümdar  Olmaz  102.bölümde , Çakırbeyliler in düşmanları ile mücadelesi devam ederken , en büyük vurgunu yapacak olan kişi hiç beklenmeyen biri olacaktır. Öte yandan bebeğinden vazgeçemeyen Meryem ihanet şoku ile sarsılır. Bebeğinden önce Hızır dan vazgeçmeye niyetli olan Meryem oynanan oyundan habersiz adımlar atar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar  Olmaz  izleyicileri final sahnesinde beklenmedik kayıplar ile şok olacaktır. Peki , son bölümün hemen ardından , Eşkıya Dünyaya Hükümdar  Olmaz  103.bölüm  fragmanı  yayınlandı mı? 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar  Olmaz  103.bölüm fragmanı

 

ATV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar  Olmaz  103.bölüm  fragmanı  henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayında yer alacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar  Olmaz  103.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Oktay Kaynarca , Deniz Çakır , Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu gibi isimlerin rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar  Olmaz  103.bölümü ile 15 Mayıs Salı akşamı saat 20.00 de  ATV  ekranlarında olacak. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar  Olmaz  102.bölüm izlemek için tıklayınız

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =