Ünlü ismin yeğenine vuran bakıcıdan pişkin sözler

 Ünlü  oyuncu Özge Özpirinçci'nin 2 yaşındaki  yeğenine  şiddet uygulayan bakıcı , gözaltına alındı. Özbek bakıcı ifadesinde , çocuğa öylesine vurduğunu belirterek , "Ben böyle olacağ

haber7
0

Olay 6 Mayıs ta İstanbul Tuzla da gerçekleşti. Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü ne gelen mağdur Helin Helvacıoğlu Tozman , evlerinde yatılı kalan Özbekistan vatandaşı bakıcının , 2016 doğumlu oğlu Aren Burak a tokat atarak kötü muamelede bulunduğunu tespit ettiklerini belirterek şikâyetçi oldu. Bu arada bakıcı da kayıplara karıştı.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis , ilk olarak bakıcının işe alımında aracılık eden kişiyi , ardından da bakıcının açık kimliğini tespit etti. "Hatice" ismini kullanan Özbekistan vatandaşı 28 yaşındaki Zurafo Ergasheva Tuzla da gözaltına alındı.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre , Özbek bakıcı ifadesinde , çocuğa öylesine vurduğunu belirterek , "Ben böyle olacağını bilmiyordum. Çocuğun annesinden de özür diledim. Pişmanım" dedi.

Türkiye ye 13 Kasım 2016 da giriş yaptığı fakat oturma ve çalışma izninin olmadığı anlaşılan şüpheli Ergasheva gözaltına alınarak Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı na sevk edildi.

Sosyal medya hesabından "Yeğenime kötü muamelede bulunan bu kadını bulun" şeklinde paylaşımlarda bulunan Özge Özpirinçci de bakıcının yakalanmasının ardından destek olanlara teşekkür etti.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =