Miniklerin kitap gelirleri şehit ailelerine

İzmit Ulugazi İlkokulu 2. sınıfında eğitim gören 34 öğrenci yazdıkları şiirleri kitaplaştırıp , gelirini de  şehit  ve gazi  ailelerine  bağışlıyor

haber7
0

Türkiye’nin en büyük  kitap  fuarı olan Kocaeli  kitap  Fuarı , bu yıl 10. kez kapılarını , Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezinde ziyaretçilere açtı.  kitap  fuarının açılış programına katılıp protokolle kurdele kesen İzmit Ulugazi İlkokul 2. Sınıf öğrencileri , kendi yazdıkları şiirlerini öğretmenleri Jale Gülkaçmaz önderliğinde kitaplaştırdı. “Her Telden” isimli kitabın satışından elde edilen gelirler , Şehit ve Gazi  ailelerine  bağışlanacak. Açılış programı sonrasında öğrenciler , Fuar Merkezi’nde bulunan Karamürsel Alp Konferans Salonu’nda kendi yazdıkları şiirlerini ziyaretçilere seslendirdiler. 10. Kocaeli  kitap  Fuarı’nın bu yıl ana teması Çocuk Edebiyatı olarak belirlendi.       ÖĞRETMEN GÜLKAÇMAZ “HAYATIMIN EN GÜZEL ANINI YAŞIYORUM”

Ulugazi İlköğretim Okulu 2 – F sınıfı öğretmeni Jale Gülkaçmaz  kitap  Fuarı’nda çok güzel bir amaç için toplandıklarını belirtti. Gülkaçmaz “Öğretmenlik hayatımda birleşmenin en somut halini yaşıyorum. Öğretmen hayatımın en güzel anını yaşıyorum. 34 öğrencimin en büyük hayranıyım. Ortaya somut ve güzel bir eser çıkarmak çok güzel bir duygu” dedi.  

 

 

KENDİ ŞİİRLERİNİ SESLENDİRDİLER

Ulugazi ilköğretim Okulu 2 – F sınıfı öğrencileri kendi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =