Firari Tarkan Kadooğlu için özel ekip kuruldu

Ankara’da işlenen işadamı Ömer Faruk Ilıcan cinayetiyle ilgili hakkında gözaltı kararı olan TÜRKONFED Başkanı  Firari   Tarkan  Kadooğlu’nu bulmak için deneyimli dedektiflerden oluşan  özel   ekip  kuruldu.

haber7
0

Kalegaz AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Ilıcan cinayeti ile ilgili soruşturma sürüyor.  cinayet  soruşturması kapsamında 1 Mayıs günü gözaltına alınan 7 şüpheliden Şanseer K. , Abdülbaki K. ve Tarkan B. tutuklandı. Tarkan Kadooğlu’nun babası Cemal Kadooğlu’nun da aralarında bulunduğu 4 kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Cemal Kadooğlu’nun , “Gaziantep’te yaşıyorum. Öldürülen Ömer Faruk Ilıcan’ı tanımam , hiçbir zaman da görmedim. Benim şirketlerle ilgim yok , emekliyim” sözleriyle kendini savunduğu öğrenildi.

İSTANBUL’DA 50 ADRESE BASKIN   Gazete Habertürk ten Rıdvan Tezel in haberine göre  cinayet  soruşturması kapsamında hakkındaki gözaltı kararından haberdar olmasının ardından kayıplara karışan  Tarkan  Kadooğlu’nu bulmak için çalışmalar sürüyor. Evinden çıkışı güvenlik kameralarınca görüntülenen  Kadooğlu  için İstanbul’da 50 adrese baskın yapıldı.  DEDEKTİFLERDEN OLUŞAN EKİP KURULDU   Tarkan Kadooğlu’nu bulmak için deneyimli dedektiflerden oluşan özel  ekip  kuruldu. Özel  ekip  , evinden aldığı birkaç parça eşya ve çanta ile apar topar kaçan  Tarkan  Kadooğlu’nu yakalamak için seri operasyonlar başlattı. Şırnak- İstanbul hattında aranan Kadooğlu’nun yurtdışına çıkmış olabileceği ihtimali de ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =