5 kişilik aile yok oldu! Şoke eden ifade

Aynı aileden 5 kişinin öldüğü kazadan sağ kurtulan 9 yaşındaki Yağmur’un iddiasının ardından , savcılık ve polis beyaz renkli otomobili aramaya başladı.

haber7
0

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ESHOT’ta teknisyen olarak çalışan Bülent K. , geçirdiği kalp krizinin ardından sağlığına kavuşunca işi bırakıp kardeşinin oturduğu Balıkesir Akçay’a taşınmış ve ikiz kardeşiyle burada kafetarya işletmeye başlamıştı. 29 Nisan gecesi İzmir’deki akrabalarını ziyaretten Akçay’a dönmek üzere yola çıkan Bülent K. (44) yönetimindeki hafif ticari araç , İzmir-Çanakkale Karayolu Tahtalı Köprüsü yakınında karşı şeride geçip tur otobüsüyle çarpışmıştı. Kazada Bülent K. , eşi Ebru K. (39) , çocukları Cansın (14) , Ege (8) ve Çınar K. (4) hayatını kaybetmiş , yeğeni Yağmur K. yaralanmıştı.

AKRABALARININ ÖLDÜĞÜNÜ BİLMİYOR

9 yaşındaki Yağmur , Tepecik Eğitim ve Araştırması Hastanesi’ndeki tedavisi tamamlanarak taburcu edildi. Amcası , yengesi ve kuzenlerinin öldüğünü bilmeyen küçük kız ,  Kaza  anını anlattı.

BABACIĞIM  yok  BİR ŞEY

Yolda sohbet ederek gittiklerini belirten Yağmur , Arkadan bir anda beyaz renkli bir  otomobil  çarptı. Hepimiz ne olduğunu tam anlayamadık , Cansu Ablam ‘Baba ne oluyor?  diye bağırdı. Bülent Amcam da Babacığım ,  yok  bir şey dedi ve bir anda çukurun içerisine düştük. Onlara seslendim ama hepsi baygındı. Sonra beni ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =