Kocaeli Kitap Fuarı 10 yaşında; Ne varsa ON’da var

Yazarlarla okurları buluşturan Türkiye’nin en büyük  Kitap   Fuarı   Kocaeli   Kitap  Fuarı; bu yıl 10. kez kapılarını açıyor.

haber7
0

9 yılda 3 milyon 877 bin kişinin ziyaret ettiği  Kocaeli   Kitap   Fuarı  , 10 yaşını sürpriz etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. 05-13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek  Kocaeli   Kitap  Fuarı’nda 470 yayınevi , 650’den fazla söyleşi , panel ve imza etkinliğiyle milyonlarca  Kitap  , okurları bekliyor. 10.  Kocaeli   Kitap  Fuarı’nın bu yıl ki teması ‘’Çocuk Edebiyatı’’ olarak belirlendi. Çocuk edebiyatı yazarı ve Çocuk Vakfı Başkanı Mustafa Ruhi Şirin’in onur konuğu olacağı  Kitap   Fuarı  , 9 gün boyunca 10.30-21.00 saatleri arasında açık kalacak.  

470 Yayınevi , 650’den Fazla Etkinlik

Bu yılki fuara aralarında Kahraman Tazeoğlu , Aşkım Kapışmak , Sinan Yağmur , Süleyman Özışık , Nevzat Tarhan , Hayati İnanç , Ahmet Ümit , Şermin Yaşar , Yusuf Kaplan , Banu Avar , Tarık Tufan , Ahmet Taşgetiren , Buket Uzuner , Ömer Tuğrul İnançer , Mustafa Tatçı , Serdar Tuncer , Sultan Tarlacı , Aret Vartanyan , Sinan Yağmur , Erol Erdoğan , H. Salih Zengin , Nihat Vuran ve Ayşe Kulin gibi isimlerin yer aldığı yüzlerce yazar , söyleşi ve imza günleriyle katılacak. Türkiye’ye tarihi sevdiren isimler olan Prof. Dr. İlber Ortaylı , Talha Uğurluel ve Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil gibi isimler de fuarda yerini alacak. Sunay Akın da yine o güzel anlatımıyla fuara katılanları geçmişin koridorlarında yolculuğa ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =