Sır cesedin ölüm nedeni ortaya çıktı!

Adana'da ailesi kayıp başvurusunda bulunduktan bir hafta sonra derede cesedi bulunan gencin , trafik kazası yaparak dereye düşüp hayatını kaybettiği öğrenildi.

haber7
0

Olay , 23 Nisan günü Yüreğir ilçesi Koza Mahallesi Bahar Caddesi nde bulunan atık su kanalında meydana geldi. İddiaya göre , keçilerini otlatan bir kişi , dere içinde hareketsiz yatan birini görünce durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri şahsın hayatını kaybettiğini belirledi. Su altı polisi tarafından kanaldan çıkartılan  cesedin  üzerinden Zülfikar Karabaş adına düzenlenmiş kimlik çıktı. Ceset , Cumhuriyet Savcısı nın incelemesinin ardından otopsisi yapılmak üzere  Adana  Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Cesette herhangi bir dış müdahale olmadığı tespit edildi. Bu arada , Karabaş’ın olayın yaşandığı günden bir hafta öncesinde kayıp olduğuna dair poliste başvurusunun olduğu öğrenildi. Ceset , otopsinin ardından ailesi tarafından alınarak toprağa verildi. 

Cinayet dedektifleri her şüpheyi değerlendirdi 

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği dedektifleri , dereye giderek gencin ölümünün sırrını çözmek için titiz bir çalışma gerçekleştirdi. Polis önce gencin cesedinin bulunduğu yerde incelemelerde bulundu.  cesedin  bulunduğu yerde herhangi bir düşme izine rastlamayan polis bu kez de derenin karşı tarafına geçerek araştırmasını sürdürdü. Burada derenin sulama kanalının altından geçen kanal bölümünde bir motosiklet olduğunu gören ekipler , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 7 =